Apéros Vintage de Bordeaux in Antwerpen

Elke woensdag in november organiseerde Bordeaux een afterwork-borrel. Maar niet zomaar één. Onder het genot van goede livemuziek ontdekte je elke week in een ander trendy café in Antwerpen een nieuwe selectie Bordeaux wijnen, in alle kleuren, aan een zacht prijsje (3 tot 5 euro per glas). Al deze wijnen maken deel uit van de selectie Bordeaux Coups de Cœur 2011. En deze rode, witte en rosé Bordeaux wijnen hebben iets onderscheidends: karakter.

Na Parijs, Montreal en Amsterdam waaide de “Apéros Vintage de Bordeaux” over naar België waar in de maanden september en oktober de aftrap werd gegeven in Brussel onder groot succes. Dan was het de beurt aan Antwerpen waar wijnliefhebbers 3 woensdagen in november terecht konden telkens op een andere locatie. Deze originele afterwork borrels zijn de ideale gelegenheid om Bordeauxwijnen op een nieuwe manier te ontdekken, telkens in een vintage sfeertje met live muziek. De wijnen worden geserveerd in een origineel souvenir glas dat je mee naar huis mag nemen.

Hebben jullie de Aperos Vintage de Bordeaux gemist ? Niet erg, volgend jaar komen ze terug :-)

This entry was posted in Wijn degustatie and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>